Aktualności

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A w dniach 17-19.06.2016r.. brały udział w obchodach Dni Dęblina. 17.06.2016r. na obiekcie  ZSO przy ul. 15 P.P. odbyła się spartakiada młodzieży z dęblińskich placówek. Młodzież rywalizowała w różnych dyscyplinach sportowych. Spółka oprócz stoiska zapewniła również dzieciom atrakcje w postaci zjeżdżalni. Tego samego dnia mieliśmy przyjemność gościć młodzież z ZSZ nr 1 im. Franciszka Kleberga w Dęblinie. 18.06.2016r odbyły się Dni Otwarte Zakładu dla wszystkich chętnych. Była to niepowtarzalna okazja, aby bezpośrednio poznać specyfikę działalności zakładu. 

18-19.06.2016r odbył się również festyn na Stadionie Miejskim przy ul. 15 P.P. „Wilków”, 

Spółka zaprezentowała swoje stoisko. Podczas festynu zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci w dwóch grupach wiekowych, dużym zainteresowaniem cieszyła się także fotobudka.

W dniu 15.06.2016r zostało zawarte porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Oficerską Szkołą Sił Powietrznych a WZInż S.A.

Porozumienie to jest nieodzownym elementem, które może zaowocować wspólnymi dokonaniami w zakresie rozwoju nauki i badań.

W dniach 02-05 czerwca 2016 przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Targach Pro Defence 2016. Spółka brała udział w grupowym wystąpieniu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.

To pierwsze i największe tego typu wydarzenie w Polsce i Europie. Łączy ono w sobie Targi Proobronne i Kongres Organizacji Proobronnych z Polski i innych krajów członkowskich NATO. Towarzyszyć mu będą także rozmaite szkolenia, warsztaty, prezentacje i pokazy.
Pro Defense jest imprezą skierowaną do każdego obywatela, któremu bliskie jest pojęcie patriotyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem członków organizacji proobronnych
i paramilitarnych, uczniów klas mundurowych i studentów kierunków wojskowych, miłośników militariów, a także survivalu i outdooru.

Targi Pro Defense 2016 odwiedził Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz
W dniach 20-21 maja 2016 przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Targach AIR FAIR w Bydgoszczy. Spółka brała udział w grupowym wystąpieniu Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A.
25 marca 2016 r. w budynku hali produkcyjnej odbyło się spotkanie wielkanocne Zarządu Spółki z pracownikami. Podczas spotkania Prezes Zarządu wyraził uznanie wkładu pracy wszystkim pracownikom oraz złożył świąteczne.
 
20160325_120232
 
20160325_120053
18 marca 2016 r. odbyło się spotkanie Zarządu z jej byłymi pracownikami (emerytami i rencistami), udział w którym wzięło około 60 osób. W trakcie spotkania Prezes Zarządu Pan Bernard Ściechowski wręczył podziękowania za wieloletnią pracę oraz wkład w budowę i rozwój Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. (Wojskowych Zakładów Naprawczych) wszystkim uczestnikom spotkania, a w szczególności Panu Witoldowi Wojdat, Julianowi Wojdat, Marianowi Jasek oraz Zdzisławowi Skóra, którzy byli jednymi z pierwszych pracowników zakładu.

23 grudnia 2015 r. w budynku hali produkcyjnej odbyło się spotkanie wigilijne Zarządu Spółki z pracownikami. Podczas spotkania Prezes Zarządu wyraził uznanie wkładu pracy wszystkim pracownikom za końcowy sukces 2015 r. W ramach podziękowania za pracę Zarząd zdecydował o przyznaniu wyróżnień pracowniczych i dokonał wyboru pracowników roku.

Pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody pieniężne będące wyrazem uznania dla ich zaangażowania w pracę zakładu.

Zarząd Spółki złożył świąteczne życzenia pracownikom i podzielił się z nimi opłatkiem, po czym zaprosił na wigilijny poczęstunek.