Aktualności

           W  dniu 3 maja przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. wzięli udział w obchodach rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja.
           W święcie udział wzięły władze samorządowe na czele z gospodarzem miasta - Beatą Siedlecką, przedstawiciele władz wojewódzkich i powiatowych, przedstawiciele środowisk wojskowych, poczty sztandarowe instytucji państwowych, kombatanci, organizacje społeczne oraz mieszkańcy Dęblina.
           Przedstawiciele Spółki złożyli wiązanki pod pomnikiem Niepodległości, następnie wzięli udział w koncercie okolicznościowym orkiestry wojskowej z Dęblina oraz w uroczystym apelu pod pomnikiem Niepodległości.

3 maj pochód

3 maj złożenie wiązanki

19 kwietnia 2019 r. w drugi dzień Triduum Paschalnego,  odbyło się spotkanie Zarządu Spółki z pracownikami podczas którego Prezes Zarządu Pan Andrzej Łysakowski z okazji najważniejszych i najbardziej radosnych świąt w tradycji chrześcijańskiej – Świąt Wielkanocnych obchodzonych na pamiątkę Zmartwychwstania Pańskiego, złożył pracownikom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt.  

Prezes WZInz

zyczenia

pracownicy WZInz

21 marca 2019 r. przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Konferencji Dzień Przemysłu 2019 r. organizowanej przez Departament Polityki Zbrojeniowej. W konferencji wzięli udział przedstawiciele administracji rządowej, polskich instytucji oraz podmiotów przemysłowych i naukowych sektora obronnego.

Spółka wzięła udział w konferencji i zaprezentowała swoją ofertę na stoisku wystawienniczym.

stoisko WZInz

oferta WZInz

pokaz WZInz

8 marca 2019 r. miało miejsce uroczyste spotkanie Zarządu Spółki z kobietami pracującymi w Wojskowych Zakładach Inżynieryjnych S.A.

Prezes Zarządu złożył wszystkim zgromadzonym Paniom życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń i uśmiechu. Na koniec podziękował im za wkład wniesiony w rozwój Spółki i wręczył po bukiecie tulipanów .

dzien kobiet 2019

9 marca 2019 r. na terenie Wielonarodowej Brygady w Lublinie miał miejsce piknik z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego. Wydarzenie było zorganizowane w formie „otwartych koszar.” Uczestnicy imprezy mogli obserwować pokaz sprzętu wojskowego, skosztować żołnierskiej grochówki i wysłuchać koncertu Orkiestry Wojskowej z Lublina.

Stoisko Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A., cieszyło się szczególnie dużym zainteresowaniem dzieci, które chętnie słuchały o sprzęcie jaki remontuje i produkuje Spółka.

NATO 2019

Piknik 2019

Piknik NATO

Podziekowania

27 lutego 2019 r. w siedzibie Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. odbyła się wizyta studyjna Departamentu Polityki Zbrojeniowej MON. Podczas spotkania przedstawiciele DPZ MON zapoznali się z infrastrukturą techniczną i perspektywami rozwoju Spółki. Wizyta była także okazją do wymiany doświadczeń w zakresie funkcjonowania przemysłu zbrojeniowego w Polsce.

dpz mon

           W dniach 16-17 lutego 2019 r. przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Międzybranżowym grand Prix Polski w Halowej Piłce Nożnej ADRENALINA CUP 2019. Rozgrywki odbyły się w Warszawie w hali OSIR Praga Południe. Reprezentacja Spółki rozegrała łącznie 5 meczy:

  • WZInż S.A. - Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr.4 Warszawa - 1:2
  • WZInż S.A. - MB Aerospace Rzeszów - 1:4
  • WZInż S.A. - PKP Cargo Warszawa - 2:0
  • WZInż S.A. - 3M Poland Nadarzyn - 1:2
  • WZInż S.A. - Aryzta Polska Grodzisk Mazowiecki 10:2

          W ramach podziękowania za uczestnictwo w rozgrywkach reprezentacja WZInż S.A. otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

pamiatkowy dyplom

pamiatkowy puchar

druzyna WZI Deblin