Aktualności

          Ogłoszenie o wszczęciu postepowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora Operacyjnego spółki pod firmą Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. z siedzibą w Dęblinie.

Rada Nadzorcza spółki pod firmą Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A., działając na podstawie Uchwały nr 24/V/2019 z dnia 15.04.2019r., ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu - Dyrektora Operacyjnego.

OGŁOSZENIE

KLAUZULA

ZGŁOSZENIE

          Ogłoszenie o wszczęciu postepowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu - Dyrektora Naczelnego spółki pod firmą Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. z siedzibą w Dęblinie.

Rada Nadzorcza spółki pod firmą Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A., działając na podstawie Uchwały nr 10/V/2019 z dnia 22.03.2019r., ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu - Dyrektora Naczelnego.

OGŁOSZENIE

KLAUZULA

ZGŁOSZENIE

           W dniach 16-17 lutego 2019 r. przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Międzybranżowym grand Prix Polski w Halowej Piłce Nożnej ADRENALINA CUP 2019. Rozgrywki odbyły się w Warszawie w hali OSIR Praga Południe. Reprezentacja Spółki rozegrała łącznie 5 meczy:

  • WZInż S.A. - Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr.4 Warszawa - 1:2
  • WZInż S.A. - MB Aerospace Rzeszów - 1:4
  • WZInż S.A. - PKP Cargo Warszawa - 2:0
  • WZInż S.A. - 3M Poland Nadarzyn - 1:2
  • WZInż S.A. - Aryzta Polska Grodzisk Mazowiecki 10:2

          W ramach podziękowania za uczestnictwo w rozgrywkach reprezentacja WZInż S.A. otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

pamiatkowy dyplom

pamiatkowy puchar

druzyna WZI Deblin

           25 stycznia 2019 r. w siedzibie Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. odbyło się uroczyste pożegnanie z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę Pani Danuty Wasiłek.
          Pani Danuta Wasiłek była zatrudniona w zakładzie od dnia 26 lipca2004 r. w dziale księgowości, gdzie z zaangażowaniem pracowała przez ponad 14 lat.
           Prezes Zarządu Pan Andrzej Łysakowski podziękował odchodzącej na emeryturę za wkład pracy wniesiony na rzecz Spółki, kompetencje i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz przekazał życzenia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

pozegnanie

pozegnanie pracownika

pozegnanie pracownika wasilek

           W dniu 21 grudnia 2018 r. w siedzibie Spółki WZInż S.A. miało miejsce uruchomienie kabiny lakierniczej. 
          Jest to inwestycja, która usprawni proces produkcyjno-remontowy, podniesie jakość wykonywanych prac i podniesie wydajność produkcji przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.
          W uroczystości wziął udział ksiądz proboszcz z parafii Chrystusa Miłosiernego, który dokonał poświęcenia malarni, oraz przedstawiciele Spółki. 

uruchomienie kabiny

uruchomienie kabiny lakierniczej

           21 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółki z pracownikami oraz duszpasterzem z lokalnej parafii Chrystusa Miłosiernego, podczas którego Prezes Zarządu Pan Andrzej Łysakowski z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożył pracownikom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt.
            Podczas spotkania Prezes Zarządu wyraził uznanie wkładu pracy wszystkim pracownikom za końcowy sukces 2018 r. W ramach podziękowania za pracę Zarząd zdecydował o przyznaniu wyróżnień pracowniczych i dokonał wyboru pracowników roku. Pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody pieniężne będące wyrazem uznania dla ich zaangażowania w pracę zakładu.

spotkanie wigilijne

spotkanie wigilijne

spotkanie wigilijne

spotkanie wigilijne

obchody 11 listopad

            W dniu 11 listopada przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inzynieryjnych S.A. wzięli udział w obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości.
            W święcie udział wzięły władze samorządowe na czele z gospodarzem miasta - Beatą Siedlecką, przedstawiciele władz wojewódzkich i powiatowych, przedstawiciele środowisk wojskowych, poczty sztandarowe instytucji państwowych, kombatanci, oraganizacje społeczne oraz mieszkańcy Dęblina.
             Przedstawiciele Spółki złożyli wiązanki pod pomnikiem Niepodległości, następnie wzięli udział w koncercie okolicznościowym orkiestry wojskowej z Dęblina oraz w uroczystym apelu pod pomnikiem "Bohaterskich Lotników Dęblińskiej Szkoły Orląt".

 

www.deblin.pl/aktualnosci/uroczystosci-z-okazji-100-lecia-odzyskania-niepodleglosci.html

 

obchody 11 listopad

obchody 11 listopad Dęblin