• Remonty
  • Produkcja
  • Remonty
  • Produkcja
  • REMONTY
  • PRODUKCJA

Witamy

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. funkcjonują od 1959r na rynku produkcji i remontów sprzętu na potrzeby Sił Zbrojnych, zarówno krajowych, jaki zagranicznych. Posiadają status przedsiębiorstwa o szczególnym znaczeniu dla gospodarki Państwa. Są partnerem handlowym i kooperacyjnym firm cywilnych oraz przedsiębiorstw handlu zagranicznego.

Długoletnie doświadczenie oraz duże możliwości wynikające z posiadania własnego biura technologiczno-konstrukcyjnego a także wyspecjalizowanej kadry pracowniczej umożliwia nam realizację indywidualnych zamówień. Naszym celem jest jakość i nieustanne dążenie do pozyskania zaufania i satysfakcji Klienta. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą: remontów, modernizacji, produktów i usług.

Aktualności

            Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A w dn. 17.06.2018 r. brały udział w obchodach Dni Dęblina podczas festynu na Stadionie Miejskim przy ul. 15 P.P. „Wilków”, 
            Spółka zaprezentowała swoje stoisko. Podczas festynu zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci w dwóch grupach wiekowych, podczas którego dzieci rysowały sprzęt produkowany/ remontowany przez Spółkę.

dni_deblina_2018

dni_deblina_2018

dni_deblina_2018

dni_deblina_2018

dni_deblina_2018

dni_deblina_2018

            W dniach 4–5.04.2018 r. przedstawiciele Spółki na czele z Prezesem Zarządu Panem Andrzejem Łysakowskim wzięli udział w krajowej konferencji naukowej na temat: Lądowy wymiar pokonywania przeszkód wodnych przez wojska lądowe w działaniach taktycznych, zorganizowanej przez Instytut Wsparcia i Zabezpieczenia Działań Wydziału Wojskowego ASzWoj.

Celem konferencji była wymiana poglądów na temat:

  • inżynieryjnych i pozainżynieryjnych uwarunkowaniach pokonywania przeszkód wodnych w działaniach wojsk lądowych;
  • oceny aktualnych zdolności Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie pokonywania przeszkód wodnych;
  • antycypacyjnych kierunków doskonalenia lądowej mobilności wojsk lądowych w kontekście rzeczywistych możliwości urządzania i utrzymania tymczasowych przepraw wojskowych przez przeszkody wodne.

Podczas konferencji przedstawiciele Spółki wygłosili dwa referaty:

  • Modyfikacja transportera pływającego gąsienicowego PTS-M do aktualnych wymagań transportowych po lądzie i podczas pokonywania przeszkód wodnych (Prezes Zarządu Andrzej Łysakowski)
  • Możliwości taktyczno-techniczne mostów nożycowych w zakresie pokonywania bardzo wąskich i wąskich przeszkód terenowych (Dyrektor Techniczny Sławomir Chomżyński)

konferencja

            W dniach 17-18 lutego 2018 r. przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A. uczestniczyli w Międzybranżowym grand Prix Polski w Halowej Piłce Nożnej ADRENALINA CUP 2018. Rozgrywki odbyły się w Lublinie na hali Politechniki Lubelskiej. Reprezentacja Spółki rozegrała łącznie 5 meczy:

WZI S.A. – Zup Roztocze (0 : 0)
WZI S.A. – Synthos S.A. Oświęcim (1 : 2)
WZI S.A. – Sipma S.A. Lublin (2 : 6)
WZI S.A. – Roto okna dachowe Lubartów Sp. z o. o. (2 : 2)
WZI S.A. – Polski Ogród Hortex Ryki Sp. z o. o.(2 : 2)

            W ramach podziękowania za uczestnictwo w rozgrywkach reprezentacja WZInż S.A. otrzymała pamiątkowy dyplom i puchar.

druzyna

puchar

W dniach 30-31.01.2018 r. przedstawiciele Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych S.A., Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. i Ministerstwa Obrony Narodowej  uczestniczyli w spotkaniu w siedzibie firmy CNIM w La Seyne sur Mer. Podczas spotkania omówiono kwestię przeniesienia części technologii produkcji mostu pontonowego PFM oraz dokonano prezentacji działania PFM.

cnim

21 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie Zarządu Spółki z pracownikami oraz duszpasterzami z lokalnej parafii Chrystusa Miłosiernego, podczas którego Prezes Zarządu Pan Andrzej Łysakowski z okazji Świąt Bożego Narodzenia złożył pracownikom życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt.
Podczas spotkania Prezes Zarządu wyraził uznanie wkładu pracy wszystkim pracownikom za końcowy sukces 2017 r. W ramach podziękowania za pracę Zarząd zdecydował o przyznaniu wyróżnień pracowniczych i dokonał wyboru pracowników roku.
Pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody pieniężne będące wyrazem uznania dla ich zaangażowania w pracę zakładu.
Prezes Zarządu złożył świąteczne życzenia pracownikom i podzielił się z nimi opłatkiem, po czym zaprosił na wigilijny poczęstunek.

 received_685920488465119

 received_685920601798441

received_685920605131774

received_685920561798445

Lista wszystkich aktualności


Media

Należymy do Grupy PGZ

Grupa PGZ

Miasto Dęblin

Miasto Dęblin