Przejdź do treści

Projekty UE Informacje

Bądź na bierząco z najnowszymi projektami UE

W dniach 10-14 listopada 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Misji Gospodarczej do Indii odbywającej się w ramach stoiska Polskiego Przemysłu Obronnego zorganizowanego przez Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Udział w Misji jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

W dniach 05-08 listopada 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach „INDODEFENCE 2014” odbywających się w Jakarcie w Indonezji. Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

W dniach 01-04- wrzesnia 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach MSPO 2014r odbywających się  w Kielcach  Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

W dniach 23-26 czerwca 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach Balt Military Expo odbywających się 
w Gdańsku. Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

W dniach 22-25 maj 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach „KADEX 2014” odbywających się w Astanie w Kazachstanie w ramach stoiska Polskiego Przemysłu Obronnego zorganizowanego przez Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

 W dniach 7-10 kwiecień 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach „DSA 2014” odbywających się w Kuala Lumpur w Malezji w ramach stoiska Polskiego Przemysłu Obronnego zorganizowanego przez Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

W dniach 6-9 luty 2014 r. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. uczestniczyły w Targach „DEFEXPO 2014” odbywających się w New Delhi w Indiach w ramach stoiska Polskiego Przemysłu Obronnego zorganizowanego przez Polską Izbę Producentów na Rzecz Obronności Kraju. Udział w targach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  

Znalazłeś coś interesującego?

Skontaktuj się z nami!